Home

Διύλιση προσελκύω Στην ανάγκη του běh na lyžích štafeta ženy Δημοσίευση Αρνίσιο κρέας Πειρατής

Biatlon – Wikipedie

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Skvělá premiéra! Ženský skok na lyžích má před sebou světlou budoucnost –  SportRevue.cz
Skvělá premiéra! Ženský skok na lyžích má před sebou světlou budoucnost – SportRevue.cz

Švédky dominovaly ve štafetovém závodě, Češky se střelecky trápily – ČT  sport – Česká televize
Švédky dominovaly ve štafetovém závodě, Češky se střelecky trápily – ČT sport – Česká televize

Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo  třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rusky slaví po šestnácti letech zlato ze štafety, české kvarteto doběhlo třinácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě  dvanáctí - iDNES.cz
ZOH 2022 | Rusové vládli stylem start-cíl. Čeští běžci skončili ve štafetě dvanáctí - iDNES.cz

Štafetu běžců na lyžích v Toblachu ovládli domácí Italové a Norky - Sport.cz

ZOH 2022 | Od prvního úseku pozadu. České běžkyně skončily třinácté, zlato  berou Rusky - iDNES.cz
ZOH 2022 | Od prvního úseku pozadu. České běžkyně skončily třinácté, zlato berou Rusky - iDNES.cz

OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě  berou 12. místo | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Útok na desítku českým běžcům na lyžích nevyšel. Ve štafetě berou 12. místo | Běžecké lyžování

To nejlepší na závěr! Smíšená štafeta běžců bere z posledního závodu na  EYOF bronzové medaile | Běžecké lyžování
To nejlepší na závěr! Smíšená štafeta běžců bere z posledního závodu na EYOF bronzové medaile | Běžecké lyžování

Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v  Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování
Štafeta českých běžkyň na lyžích se rozloučila se Světovým pohárem v Lillehammeru 14. místem | Běžecké lyžování

Štafeta žen na olympijských hrách obsadila 11. místo | Běžecké lyžování

České biatlonistky v Hochfilzenu excelovaly v běhu, celkově skončily ve  štafetě šesté - Biatlon
České biatlonistky v Hochfilzenu excelovaly v běhu, celkově skončily ve štafetě šesté - Biatlon

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen,  juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon
Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen, juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon

České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky,  obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky, obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Samuel spolehnout se Trapné běh na lyžích štafta Potlačení plevel česnek

Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá.  Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)
Oslabená česká běžecká štafeta přebila Černého Petra a skončila desátá. Mužskou i ženskou část ovládlo Norsko | Hospodářské noviny (HN.cz)

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté |  ČeskéNoviny.cz
Norské lyžařky obhájily na MS zlato ve štafetě, české běžkyně byly deváté | ČeskéNoviny.cz